Plan over miljøarbejde

Miljødage 2020. I H/F Hvilen
05.april. 262-132-157-145-264-158-178-88-130
12.april. Lukket.
19.april. 180-199-190-64-189-220-200-221-240-249
26.april. 43-222-239-241-250-261-229-202-208
03.maj. 218-201-45-226-238-181-198-188-128
10.maj. 126-159-177-134-156-263-22-122-186-160

17.maj. 124-20-182-155-150-187-197-63-171-33-138
24.maj. 154-136-183-196-141-152-90-161-176
31.maj. Lukket.
07.juni. 205-46-167-179-24-18-151-194-248-219
14. juni. 173-92-195-184-102-175-174-116-204-75
21. juni. 162-1-209-217-104-216-120-142-153
28. juni. 193-143-96-206-215-164-192-211-118
05. Juli. 98-110-147-203-214-185-146-108-213-35
12. juli. 114-169-210-207-44-212-106-191-149-51
19. juli. 148-47-165-19-03-223-237-251-260-77
26. juli. 166-80-65-224-236-144-235-227-168
02.aug. 172-163-66-86-76-225-259-48-231
09. Aug. 49-60-228-242-258-232-50-234-79
16. Aug. 85-25-257-243-233-62-256-244-70
23. Aug. 04-84-255-59-67-42-17-05-245
30. Aug. 16-58-254-57-83-39-06-26-72
06. Sept. 246-52-82-73-27-41-07-29-56
13. Sept. 253-55-81-40-15-74-54-08-14
20. Sept. 252-53-78-68-28-38-09-37-30
27. Sept. 247-36-11-31-13-32-12
04.okt. 230-170-61-100-10-34
Du kan ikke bytte din miljø til den 27-09 og d.04-10-2019
Husk man mødes kl. 9.00-12.00
Husk det koster 1000kr. hvis man ikke deltager, hvis ikke andet er aftalt med bestyrelsen.
Miljøformand. Johny Krøll Clausen tlf.30304256